2015 Puane İle Şık Olmak

2015 Puane İle Şık Olmak

Yavaş yavaş kış aylarının sonlarına yaklaşırken tüm koleksiyonlar yaz ve ilkbahar koleksiyonlarını çıkarmaya başladı. Erkenden düğünü, nişanı, mezuniyeti olanlar en sevdiği kıyafeti seçebilecek. Her yeni koleksiyon bir öncekinden daha güzel olunca bayanların şıklığı daha da artmaktadır. Yeni sezonda sizler için en çok sevdiğim parçaları bir araya getirdim. Puane markası benimde bizzat tuniğini kullandığım üretici firmalardan. Kesimi, kumaş kalitesi, kalıbı ve tasarımları oldukça beğeniyor. 2015 yaz koleksiyonunu sevmemnin en büyük özelliklerinden biri bazı parçaların çok fonksiyonlu olması.

u-elbisebluz-2li-takim--fusya--puane-107297-3Örneğin bu elbise ve bluz iki parçadan oluşamakta. Bluz modelini ayrı olarak tercih ederek eteklerinizin üzerinde de kullanabilirsiniz.

u-sifon-parcali-tunik--siyah--puane-107314-1Yine tuniği ve şifonu ayrılan bu model kesinlikle çok hoşuma gitti. GÜnlük olarak tuniğini kullanabileceğim gibi şifon parçasını başka bir kıyafette de kombin yapabilirim. Başak burcu bayanı olarak çok kullanışlı şeyleri hep seviyorum.

u-yelek--tunik-2li-takim--tasyesil--puane-107317-1Yine ikisi bir arada olan tunik ve yeleği farklı zamanlarda birkaç aksesuarla kombin yaparak değiştirebilmek tüm bayanların hoşuna gidecek. 2’li takımdan oluşan fıstık yeşili yelek yeni sezonda favori renkler arasında.

u-cift-renkli-elbise--lacivertoranj--puane-107300-1Az olsun öz olsun diyen bayanlar bu farklı, minimal tarzdaki ikili renkte elbiseye ne dersiniz? Yan parçasının uzun olması garip gelse bile zamanla çok seveceğiniz kaçınılmaz.

u-uzeri-sifonlu-tunik--taslacifusya--puane-107312-3Puane şifon detayları tasarımların çok güzel taşıyor. İki renkli, şifon detaylı bu güzel tunikle davetlerde oldukça göz kamaştıracaksınız. Artık arkadaşlarınızla bir araya gelirken şıklığınızı konuşturmanın tam zamanıdır.

u-payetli-abiye-bluz--elbise-2li-takim--vizon--puane-107265-1Payetli abiye etek ve bluz genç kızların yıl sonu veda partilerinde oldukça kullanışlı. Bluz istendiğinde günlük hayatınızda başka eteklerinizde de kombin edilecek kadar güzel.

u-ince-kemerli-elbise--fusya--puane-107295-1Belinde ince kemeri, çıtı pıtı çiçekleri ile yazın sıcacık günler geçireceğimiz kesin. Peme sevenlerin gönlünü çalacak olan bu elbise ve daha fazla puane ürünleri için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan RESİM VE TASARIM YAPMAK ARASINDAKİ FARK başlıklı makalemizde arasındaki farklar, eğitimi ve ilk ders hakkında bilgiler verilmektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir